Profesyonel IPTV Platformu

En İyi Alt Yapı

Arion IPTV Server 4 Kat Hızlı Sunucular ile Dilediğin Yerden Dilediğin Gibi İzle, rakipsiz ve kesintisiz yayın.

Dilediğin Cihazdan Erişim

İster bilgisayarınızdan, ister telefonunuzdan, isterseniz Tabletinizden veya Harici Uydu Cihazınızdan / akıllı tv'nizden yayınlara erişim imkanı.

Canlı Destek

Güçlü Ekibimiz ile Whatsapp destek hattımızdan veya internet sitemiz üzerinden ne zaman bize ulaşmak isterseniz 7/24 Buradayız.

1 Aylık Paket

40

 • Tüm Cihazlarla Uyumlu
 • SD/HD/FHD Seçenekleri
 • 4 Kat Hızlı Sunucu
 • Gelişmiş Vod Arşivi
 • Tercihe Bağlı Adult İçerik
 • 7/24 Destek Hattı
HEMEN SATIN AL

3 Aylık Paket

85

 • Tüm Cihazlarla Uyumlu
 • SD/HD/FHD Seçenekleri
 • 4 Kat Hızlı Sunucu
 • Gelişmiş Vod Arşivi
 • Tercihe Bağlı Adult İçerik
 • 7/24 Destek Hattı
HEMEN SATIN AL

6 Aylık Paket

120

 • Tüm Cihazlarla Uyumlu
 • SD/HD/FHD Seçenekleri
 • 4 Kat Hızlı Sunucu
 • Gelişmiş Vod Arşivi
 • Tercihe Bağlı Adult İçerik
 • 7/24 Destek Hattı
HEMEN SATIN AL

12 Aylık Paket

180

 • Tüm Cihazlarla Uyumlu
 • SD/HD/FHD Seçenekleri
 • 4 Kat Hızlı Sunucu
 • Gelişmiş Vod Arşivi
 • Tercihe Bağlı Adult İçerik
 • 7/24 Destek Hattı
HEMEN SATIN AL
IPTV Nedir?


IPTV harflerinin açılımı internet protokolü televizyon şeklindedir. Televizyon kanalları, radyo kanalları gibi kanalların yayınlarını tamamen internet üzerinden vermeleri sonucu iptv meydana gelmiştir. Uydu sinyallerinden yararlanılarak izleyen bu kanallar iptv de tamamen internet üzerinden verilen yayınlardır. İnternet üzerinden olduğu için donmayan iptv izlenebilmesi için internet hızının çok yüksek olması gerekmektedir. Spor, haber, müzik, çizgi film, şov kanalları gibi birçok kanalın internet üzerinden izlenebilmesi iptv sayesinde oldukça kolay hale gelmiştir. Kullanıcılar tarafından çok popüler görülen iptv çok sık kullanılmaktadır.

IPTV Server Özellikleri Nelerdir?


Sesin ve görüntünün aynı anda aktarılmasıyla uydu, anten gibi donanımlara ve sinyallere gerek duyulmadan televizyon ve radyo kanallarına erişimi sağlayan online bir hizmettir. Dünya genelinde çoğu televizyon kanalları iptv server ile internetle yayınlarının görülmesini sağlamışlardır. Kullanıcıya doğrudan televizyon kanallarını sunan iptv satın alınarak kullanılabilmektedir. Kullanıcıların neredeyse her kanala ulaşmasını iptv internet aracılığıyla sağlamaktadır. Şifreli kanalların dahi izlenebildiği ek donanıma ihtiyaç olmayan televizyon yayınlarının izlenebildiği bir platformdur. Hem şifreli hem de şifresiz olan tüm kanallar paket üyeliklerine göre güven ve kaliteyle kullanıcılara sunulmaktadır.

IPTV Nasıl Kullanılır?


Öncelikle bağlantı hızı yüksek internet gerekmektedir. Iptv satın alınarak istenilen cihazda izlenilebilmektedir. Satın alınacak olan iptv çok iyi seçilmelidir. Çünkü donmayan iptv deneyimi için özellikle en güvenilir en kaliteli server hizmeti veren sitemiz müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinerek her geçen gün büyümektedir. Satın alınan paket ödeme sonrasın da aktivasyon işleminden sonra istenildiği şekilde kullanılabilir. Cihazlara; cep telefonuna ya da bilgisayara iptv uygulamaları indirilir. Kurulum kolaylıkla yapılır, paketinizi aktif hale getirilir sizler de iptv satın al ile izleme deneyimini yaşayabilirsiniz. Bu uygulamalara sitemiz üzerinden ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

IPTV Hizmetlerimiz


Online olarak paket satışları yapılarak kullanıcılara en iyi iptv hizmeti verilmektedir. Online satış olmasından dolayı müşterilerin güven duyması ve verilecek olan hizmet ile ilgili şüphelerinin gidermek için abonelik öncesinde deneme paketleri verilmektedir. Kullanıcı bu paketlerle ürünün yani kesintisiz donmayan iptv deneyebilmektedirler. Sadece kar amacı değil aynı zaman da sektörde ki en iyi iptv online satışları yapılarak firmamız büyümektedir. Bilgisayar, cep telefonu, tablet gibi neredeyse internet bağlantısı kurabilen tüm cihazlar da iptv sorunsuz olarak çalışmaktadır. Iptv hizmeti satın aldığınız da aynı anda hem telefondan hem de bilgisayardan yayın izleyebilmeniz mümkündür. İstediğiniz yayınları izlerken aynı zaman da video olarak da kayıt yapabilmeniz mümkündür. Yetişkin kanallarını da herhangi bir ekstra ücret ödemeden erişebilme imkânınız bulunmaktadır. Genel olarak Türkiye de olan satışların çoğu spor kanalları için yapılmaktadır. Spor kanallarını takılmadan izleyebilmek için sitemiz üzerinden iptv satın al işlemiyle yaralanmaya başlayabilirsiniz. Firmamız çevrim içi iptv hizmeti vermekte olup kutu satışı yapmamaktadır.

Iptv Sorunlarında Ne Yapılabilir?


Canlı destek olarak günün her saati iletişime geçilerek sorunlar aktarılabilir. Uzman ekibimiz en hızlı şekilde cevap vererek kullanıcılarımızın sorunlarını çözmektedir. İnternet bağlantısı çok iyi olmayan kullanıcılarda donma, takılma gibi sorunlar olabilmektedir. Bu donma sorunun olmaması için internet hızınızı kontrol ederek daha iyi bir yayın izleme sağlanabilir. Memnun kalmadığınız da paranızı iade alabilme şansına da sahip olursunuz. Uzman ekibimiz en iyi çözümü sunarak iptv kullanımınız da her daim yanınızda olur.

Iptv Satın Alma İşlemi


Ücreti belirli olan paketlerimiz sadece internet sitemiz üzerinden online olarak satın alınabilmektedir. Kutu satışı yapılmamaktadır. Sitemiz üzerinden istediğiniz paketi iptv satın al işlemiyle uygulamaları indirerek kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak yayın izlemeye başlayabilirsiniz.En güvenilir ve en iyi iptv firmamız tarafından verilmektedir. Whatsap üzerinden veya sitemiz üzerinden çevrim içi olarak detaylı bilgi alabilmeniz mümkündür. Iptv satın alma işlemi çok kolay olup istediğiniz bilgiler verilerek size en uygun paket belirlenmektedir. 6 ay ya da 3 ay kullanılmak isteniyorsa buna uygun olan paketleri seçebilirsiniz. Kullanım sürelerine ve içeriklerine göre ayarlanan paketler oldukça uygun fiyatlıdır üstelik en güvenilir firmamızın garantisi vardır.

Iptv Server Alt Yapımız


Firmamız merkezi Hollanda da olmak üzere 2012 yılında kurulmuştur. Dünya genelinde ki hizmet ağını ve alt yapıyı geliştirmiş ve iptv hizmeti sunmaya başlamıştır. Tüm platformlarda firmamızın da kalitesi sayesinde tüm yayınlara kesintisiz bir şekilde ulaşılabilmektedir. Firmamız her dün bir adım daha ileri giderek tüm kitlelere ulaşmakta ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. 3200' den fazla müşterisi bulunan firmamız en iyi iptv hizmetini vermektedir. En iyi alt yapılı sunucularımız sayesinde kesintisiz yayın izlenebilme avantajı iptv ürünümüz de mevcuttur. İnternet bağlantı hızı iyi olan birçok kullanıcı tarafından güvenle kullanılabilmektedir. Alanın da en iyi olan firmamız binlerce kişiye hizmet vermekte ve sürekli abonelik sürelerini uzatan müşterilerimiz sayesinde gün geçtikçe daha da yayılmaktadır. Firmamız bu piyasada ki en güvenilir hizmetin adresi olmaktan mutluluk duymaktadır.